Obraz strona-www

Oferta stron WWW

Tworzymy strony WWW - tanie i profesjonalne strony www Profesjonalne stanowisko pracy

Tworzymy strony internetowe dla wszystkich: klientów biznesowych, osób prywatnych, instytucji, gmin, powiatów, stowarzyszeń, szkół. Praca nad stronami jest wykonywana starannie i rzetelnie, przy wykorzystaniu najnowszych technologii w oparciu o aktualne trendy.

Nasze projekty cechuje funkcjonalność, czytelność, łatwość odbioru. Strony WWW mogą różnić się stopniem złożoności: od prostych wizytówek przez systemy CMS (lub witryny typu BIP), do rozbudowanych sklepów internetowych oraz rozwiązań projektowanych na indywidualne zamówienie.

Wszystkie tworzone przez nas strony są przyjazne dla urządzeń mobilnych (responsywne strony internetowe). Pięknie prezentują się na ekranach komputerów, tabletów i smartfonów. Oprogramowanie oraz treści strony czynimy przyjaznymi dla wyszukiwarek, w myśl zasad zgodnych z SEO (polityką pozycjonowania).

Jeżeli klient nie posiada własnych zdjęć, to zakupujemy fotografie w profesjonalnych agencjach foto lub proponujemy zdjęcia z posiadanej już bazy (kilka tysięcy fotografii). Strony możemy umieścić na naszym szybkim serwerze hostingowym położonym w jednym z najlepszych polskich data center.

Etapy realizacji strony WWW

Proces realizacji, tworzenia strony internetowej można podzielić na następujące etapy:

Analiza potrzeb klienta

Na tym etapie współnie ustalamy, jaką stronę internetową należy stworzyć. Jaki będzie jej stopień złożoności. Czy ma to być wizytówka, czy rozbudowany portal lub sklep, czy strona oparta o CMS. Pytamy klienta o to, na co zwrócić szczególną uwagę.

Zbieranie materiałów

Klient wysyła do nas posiadane materiały (np. pliki Word, w których spisał treści do publikacji na stronie internetowej). Udostępnia nam zdjęcia, a jeżeli nie ma takowych, to wspólnie wybieramy fotografie z bazy naszych zdjęć zakupionych w agencjach foto.

Projekt graficzny

Przedstawiamy technologie, w oparciu o które zostanie przygotowana Wasza strona internetowa. Rysujemy projekt graficzny strony internetowej i wysyłamy go do akceptacji do klienta.

Programowanie strony

Projekt graficzny jest programowany: każda strona internetowa to tak naprawdę program. To, co klient ogląda w formie pików graficznych jest zamieniane na działającą i funkcjonalną stronę internetową.

Wdrożenie strony

Strona internetowa jest publikowana na serwerze i udostępniania wszystkim czytelnikom.

Wycena strony internetowej

Wycena jest darmowa

Wycena strony

Jeżeli chcą otrzymać Państwo indywidualną wycenę Waszej strony, prosimy wypełnić formularz.