Obraz faq

Co to jest FAQ?

To odpowiedzi na pytania często zadawane przez klientów

Zobacz o co najczęsciej pytają nas nasi klienci

 • Strona internetowa - powinienem ją mieć?

  Oczywiście, że tak. Dziś trudno sobie wyobrazić to, że firma, urząd, gmina, szkoła, przedszkole, parafia, organizacja, stowarzyszenie itd. nie ma własnej strony internetowej. Dzięki stronie WWW trafiasz do nowych klientów, zdobywasz nowe rynki, docierasz do większej liczby czytelników, informujesz o tym, czym się zajmujesz. Stworzenie witryny www jest proste - pomożemy Ci w tym. Co ważne, otrzymasz profesjonalną, nowoczesną i ładną stronę internetową wraz z serwerem. Nie musisz się martwić o aspekty techniczne.

 • Jak długo trwa stworzenie strony internetowej?

  Stworzenie prostej witryny firmowej (do 10 podstron) trwa ok. 7-10 dni roboczych. 3 dni zajmuje opracowanie koncepcji graficznej (zgodnie z zaleceniami klienta) i od 4 do 7 dni napisanie kodu strony internetowej. Jeśli klient posiada niezbędny materiał, to możemy prostą stronę przygotować nawet w 5 dni.

  W przypadku rozbudowanych stron: sklepów internetowych, portali, serwisów z panelem administracji czas ten może być nieco dłuższy. Każdy termin ustalany jest indywidualnie po zapoznaniu się z preferencjami klientów. Klient otrzymuje też cennik wykonania usługi i terminarz prac. Wycena naszej pracy jest oczywiście bezpłatna.

 • Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w instalacji strony na serwerze i konfiguracji domeny?

  Oczywiście. Zależy nam na tym, by klienci nie byli obarczeni trudnymi aspektami technicznymi. W swojej ofercie mamy szybki i bezpieczny serwer hostingowy położony w jednych z najlepszych data center w Polsce. Umieszczamy i konfigurujemy na nim stronę internetową, pomagamy w zakupie i ustawieniu domeny (adresu internetowego). Nasz serwer automatycznie generuje codzienną kopię bezpieczeństwa. Uruchamiamy adresy email w Państwa domenie i pokazujemy jak można z nich wysyłać i odbierać pocztę. Dzięki takiej współpracy klienci oszczędzają: nie muszą wydawać dodatkowych pieniążków na serwery czy obsługę informatyczną w innej firmie.

  Jeśli już wcześniej wykupiliście Państwo inny serwer i domenę, to pomagamy w instalacji strony na Państwa serwerze.

 • Czy moja strona będzie poprawnie działała także na tablecie i smartfonie?

  Tak: wszystkie projekty, które wykonujemy są przyjazne dla urządzeń mobilnych.

 • Czy mogę zgłaszać poprawki do oprawy graficznej?

  Tak. Zależy nam, by wgląd strony spełniał wymagania klienta. Przygotujemy oprawę graficzną dostosowaną do wymagań klientów i aktualnych trendów. Nasi klienci mogą zgłaszać poprawki do zaproponowanej przez nas szaty graficznej.

 • Nie mam zdjęć, które mogłyby posłużyć do przygotowania strony?

  Nasza firma posiada kilka tysięcy fotografii zakupionych od fotografów i znanych serwisów fotograficznych, które można zgodnie z prawem wykorzystać przy tworzeniu projektów stron WWW. Są to fotografie przedstawiające modeli odzwierciedlających różne zawody, fotografie krajobrazów, architektury, sprzętu elektronicznego i wiele więcej. Na pewno wybierzemy fotografie idealnie pasujące do Państwa branży.

 • Jak rozpocząć współpracę?

  Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na stronę i materiałów do zamieszczenia, to pomożemy w ich przygotowaniu, a zaproponowana grafika dla Waszej strony internetowej na pewno pozytywnie Państwa zaskoczy.

 • W czym jeszcze specjalizuje się firma Webinspiracje?

  Poza tworzeniem stron WWW specjalizujemy się w grafice reklamowej. Wykonujemy projekty: wizytówek, banerów, ulotek, folderów reklamowych, roll-upów, książek i wiele więcej. Cechuje nas niebanalne wykończenie, estetyka prac, nowoczesność, czytelność. Wszystkie projekty spełniają standardy wymogów drukarskich. We współpracy z drukarniami cyfrowymi oferujemy również wydruk tych materiałów i dostarczenie ich pod wskazany przez klienta adres.

 • Jak wygląda sprawa aktualizacji strony internetowej?

  Proste strony klientów aktualizuje i prowadzi nasz programista. Klient wysyła informacje (pliki, zdjęcia), informuje o tym, co ma być zmienione na stronie. To bardzo wygodne rozwiązanie dla obu stron: klient nie musi znać języków programowania lub wykupywać dodatkowej usług u specjalisty, a my wykonujemy to, na czym znamy się najlepiej i gwarantujemy, że aktualizacja zostanie przeprowadzona poprawnie.

  Oferujemy również autorski program CMS, czyli system zarządzania treściami strony internetowej. Z jego pomocą można samemu prowadzić strony: dodawać artykuły, zarządzać menu, tworzyć galerie zdjęć i dużo więcej. Z naszym programem bez trudu poprowadzą Państwo serwisy: gmin, szkoły, przedszkola, parafii, stowarzyszenia, Biuletyny Informacji Publicznej i inne. Wszystko oparte o proste edytory: nie trzeba znać języków programowania. O tym, jakie to proste zaświadczy wielu klientów, którzy już wypróbowali nasz program.

  Program przygotowany przez firmę WebInspiracje posiada wbudowany moduł pomocy: znajdą tam Państwo wiele porad. Oczywiście zawsze można poprosić o pomoc naszego eksperta.

 • Czy zakup strony internetowej mogę wliczyć w koszty mojej działalności?

  Oczywiście. Strona internetowa to produkt, który dziś wydaje się niezbędny do prowadzenia działalności: zdobywania klientów, sprzedaży produktów, jest reklamą. To inwestycja dająca wiele korzyści. Na każdą naszą usługę otrzymają Państwo fakturę VAT.

 • Dlaczego powinienem wybrać właśnie Waszą firmę?

  Tworzenie stron WWW to nasza pasja. Każdy rozsądny klient wybiera mechanika, lekarza, czy murarza, który ma fach w ręku. Wtedy wiadomo, że usługa zostanie dobrze wykonana.

  My wiemy na czym znamy się najlepiej. Strony WWW tworzyliśmy już w czasach, w których dostęp do Internetu był luksusem.

  Nie znaczy to, że zatrzymaliśmy się w miejscu: rozwijamy się równie szybko jak sama sieć. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, staramy się zaskakiwać klientów nowymi rozwiązaniami. Nasze strony są nie tylko cenione przez czytelników, ale były też nagradzane (także na szczeblu krajowym).

  Nasza współpraca nie kończy się na wykonaniu i udostępnieniu strony. Pomagamy w ich aktualizacji i rozwoju. Każda strona stworzona dla klienta jest reklamą naszej pracy, świadectwem naszych umiejętności.

Wycena strony internetowej

Wycena jest darmowa

Wycena strony

Jeżeli chcą otrzymać Państwo indywidualną wycenę Waszej strony, prosimy wypełnić formularz.