Obraz newsletter

Co to jest newsletter?

To usługa, której dla podanych adresów e-mail wysyłamy wiadomości z informacjami o nowościach na naszym blogu. Zapisując się do usługi newslettera mają Państwo pewno, że jako pierwsi otrzymacie informacje o artykułach publikowanych na naszej stronie. Zapis do newslettera jest bezpłatny. Można zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Regulamin newslettera

  1. Informacje w postaci listów e-mail są wysyłane przez firmę WebInspiracje tylko na adresy e-mail zapisane do usługi.
  2. Aby zapisać się do usługi należy w formularzu podać swoje imię oraz poprawny adres poczty e-mail. Następnie nasz program wysyła pod wskazany e-mail list zawierający odnośnik potwierdzający zapis. Kliknięcie tego odnośnika jest równoznaczne z zapisem do usługi. Od tego momentu na wskazane konto będą wysyłane informacje od firmy WebInspiracje
  3. Można zrezygnować z usługi kontaktując się z firmą WebInspiracje lub klikając odnośnik rezygnacji dołączany do każdej wysyłanej przez nas wiadomości.
  4. Nie wysyłamy reklam. Nie kopiujemy i nie przekazujemy innym podmiotom Waszych adresów e-mail

Zapisz się do newslettera

Podanie imienia i adresu e-mail jest wymagane. Dlaczego to tak ważne? Musimy znać Twój e-mail, aby wiedzieć, na jaki adres wysłać list. Chcemy znać Twoje imię, aby zwracać się do Ciebie w formie grzecznościowej.

Wycena strony internetowej

Wycena jest darmowa

Wycena strony

Jeżeli chcą otrzymać Państwo indywidualną wycenę Waszej strony, prosimy wypełnić formularz.