Obraz blog

Autorem postów na naszym firmowym blogu jest Stanisław Stadnicki. Właściciel firmy WebInspiracje, programista, grafik, twórca stron internetowych.

Stanisław Stadnicki

Cześć

To miło, że zajrzałeś na tę stronę i jesteś ciekaw lub ciekawa, kto prowadzi nasz firmowy blog. Nazywam się Stanisław Stadnicki. Z wykształcenia informatyk z pasji podobnie, choć szczególnie moją ulubioną dziedziną pracy jest tematyka stron internetowych. Swoje pierwsze strony internetowe tworzyłem w czasach, w których w Polsce większość osób nie wiedziała jeszcze, co to jest Internet lub połączenie z globalną siecią realizowała poprzez modemy.

Może trudno w to uwierzyć, ale swoje pierwsze strony internetowe tworzyłem na komputerze, który nie był do Internetu podłączony, ponieważ sieć WWW była niedostępna w miejscu mojego zamieszkania. Pewnie dlatego dziś mogę powiedzieć o sobie, iż jestem specjalistą w tej dziedzinie. Patrząc wstecz widzę, jak długą i trudną drogę przeszedłem. Jak rozwinąłęm się i jak zmienił się na przestrzeni lat sam Internet.

Kiedy rozpoczynała się moja przygoda z programowaniem kupiłem czasopismo z płytą CD, na której dostępny był mój pierwszy program do tworzenia stron oraz podręcznik HTML. Było to kilkanaście lat temu. Szybko przyswoiłem sobie kilka języków programowania, grafikę komputerową i w 2005 roku opublikowałem w Internecie swoją pierwszą stronę internetową: raclawice.net. Strona działa do dziś, a w 2013 roku wybrano ją najlepszą w Polsce witryną opisującą sołectwo. Strona ta była dla mnie swego rodzaju poligonem doświadczalnym. Testowałem na niej nowe technologie i swoje umiejętności programowania. Nauka i praktyka zajęła mi tysiące godzin, setki zerwanych nocy.

W 2011 roku założyłem firmę WebInspiracje, której stronę internetową właśnie przeglądasz. To, co stało się moją pasją, jest też sposobem na życie. Firma WebInspiracje tworzy tak świetne strony jak Raclawice.Net dla każdego: osób indywidualnych, firm, instytucji publicznych. Cieszę się, że umiejętności moje i osób, z którymi współpracuję mogą pomagać innym rozwinąć ich biznesy.

Uwielbiam się uczyć. Internet to dziedzina, która rozwija się w tempie geometrycznym. Cieszę się, że mam pracę, która jest kreatywna, potrzebna, wymagająca i rozwijająca. Praca przy projektach daje mi nie tylko dużo satysfakcji, ale też rozwija wiedzę i umiejętności.

Ten blog powstał z myślą o naszych klientach. Chcę Wam opisać podstawowe sprawy związane ze stronami internetowymi. Pokazać na co uważać, gdzie mogą kryć się oszustwa i nieuczciwe firmy. Udowodnić jak ważne jest posiadanie własnej dobrej strony internetowej.

Wierzę, że wiedza tutaj zaproponowana ułatwi Państwu wybór naszej firmy WebInspiracje jako wykonawcy Waszej strony internetowej. Serdecznie zapraszam.

PS: moją stronę domową znajdziesz pod adresem: stadnicki.pl.

Wycena strony internetowej

Wycena jest darmowa

Wycena strony

Jeżeli chcą otrzymać Państwo indywidualną wycenę Waszej strony, prosimy wypełnić formularz.