Blog

Referencje - opinie naszych klientów

Naszą działalność najlepiej opiszą nasi klienci. Świadectwem naszej firmy jest to, co o nas mówią.

Logotyp

Atmosfera Dom Przyjęć - atmosferaprzyjecia.pl

Rekomenduję firmę webinspiracje.pl jako solidnego partnera businessowego w zakresie tworzenia stron internetowych. Doskonałe wyczucie oczekiwań klienta przełożyło się perfekcyjnie na wynik naszej współpracy. Już pierwsza prezentacja strony okazała się strzałem w dziesiątkę. Regularne i terminowe konsultacje mailowe pozwoliły szybko wprowadzić ostateczne szlify. Jakość usług na najwyższym poziomie. Oby dalsza nasza współpraca przebiegała równie owocnie. Polecam firmę webinspiracje.pl wszystkim wymagającym klientom.
Logotyp

Grzegorz Wilanowski
firma Ergon - ergon.net.pl

Niniejszym pragnę udzielić referencji firmie Web-Inspiracje, która jest naszym partnerem odnośnie wizerunku w Internecie. Początkowo w sprawie stworzenia strony intrenetowej bliski byłem podjęcia współpracy z inną firmą z naszego regionu. Jednak konieczność podpisania umowy oraz zawarte w niej wytyczne co do ilości zmian, poprawek itp. skutecznie mnie zniechęciły. Bardziej widziałem luźniejszą współpracę bez obciążających ograniczeń regulaminu. I wówczas natchnąłem się w Internecie na Web-Inspiracje oraz Pana Stanisława. I to był strzał w dziesiątkę. Prosta i przejrzysta współpraca w przyjaznej partnerskiej atmosferze od razu przypadła mi do gustu. Łatwy kontakt na zasadzie ja piszę moje oczekiwania, prośby a Pan Stanisław to wykonuje przy okazji doradzając odpowiednie rozwiązania. Współpraca między nami układa się bardzo dobrze. Wszystko oparte na zaufaniu - Pan Stanisław tworzył projekt bez wymogu przedpłaty czy innych formalności. Firma wiarygodna i solidna spełniająca nasze wszystkie wymagania. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta. W związku z powyższym polecam firmę Web-Inspiracje jako godnego zaufania partnera handlowego i dobrego doradcy internetowego wizerunku.
Logotyp

Właściciel firmy Roman Trans - www.romantrans.net

Bardzo serdecznie dziękuję za fachowe przygotowanie strony internetowej firmie WebInspiracje. Pan Stanisław sprostał moim oczekiwaniom i precyzyjnie wykonał powierzone mu zadanie.Zaletą jest świetny kontakt,szybka realizacja,a także indywidualne podejście do klienta.WebInspiracje jest firma godna polecenia,gdyż gwarantuje najwyższy poziom usług,solidność oraz rzetelność.Jednym słowem pełen profesjonalizm.
Logotyp

Danuta Gaweł - Zakład Szklarsko ? szlifierski PARTYKA - www.szklopartyka.pl

Zaangażowanie Pana Stanisława w nienaganne kontakty z klientami w dużej mierze wpływa na bardzo owocną współpracę. Komunikacja nie jest problematyczna, a każda propozycja zmiany jest analizowana i wykonywana. Wygląd produktu proponowany przez Webinspiracje koresponduje z ich przeznaczeniem. Dbałość o drobiazgi w estetyce świadczy o całościowym podejściu do klienta. Webinspiracje świetnie odnajduje się na rynku. Warte wspomnienia jest działanie firmy w całkowitej zgodzie z obowiązującymi kanonami. Klient doceni sposób, w jaki Pan Stanisław podchodzi do jego oczekiwań.
Logotyp

microLink Dawid Rabiega - www.microlink.com.pl

Firma microlink Dawid Rabiega współpracowała z firmą WebInspiracje Agencja Interaktywna i jest zainteresowana dalszą współpracą. Firma WebInspiracje wykonała dla mnie szereg zleceń: strona www, ulotka, grafika na portale ogłoszeniowe, które cechuje jakość, dbałość o szczegóły oraz terminowość. Wszelkie sugestie i prośby były realizowane szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Mogę z pewnością polecić usługi WebInspiracji każdemu, który potrzebuje szybkiej, profesjonalnej usługi na najwyższym poziomie.
Logotyp

Firma Celcom Sp. z o.o. - www.celcom.pl

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie WebInspiracje za doskonałe przygotowanie naszej strony internetowej. Pan Stanisław, dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, idealnie dopasował projekt do naszych potrzeb i wymagań. Zawsze był gotowy do kontaktu i odpowiadał na każde nasze pytanie. Jego dokładność i cierpliwość sprawiły, że każdy szczegół został świetnie dopracowany, a osiągniętym efektem stała się nowoczesna, świeża i bardzo czytelna strona internetowa. Szczerze polecamy usługi firmy ze względu na rzetelność i profesjonalizm. Współpraca przebiegła bardzo owocnie, wobec czego nadal korzystamy z usług WebInspiracje przy innych projektach.
Logotyp

Stefania Morawiec - Morawiec Transport - www.transportmorawiec.pl

"Po pierwsze chciałabym Panu Stanisławowi podziękować za wyrozumiałość i cierpliwość :) Strona wyszła tak jak to sobie wyobrażałam i wygląda super, jest czytelna, nowoczesna - na czym bardzo mi zależało i łatwa w obsłudze. Mogę polecić każdemu kto się waha, kontakt jest szybki i bezproblemowy, każda moja prośba była rozpatrzona błyskawicznie. Strona powstała szybko bez najmniejszych problemów. Dziękuje jeszcze raz i polecam WEBINSPIRACJE"
Logotyp

Magdalena Kubiczek - Magmar - magmar-okna.eu

Do firmy WebInspiracje Pana Stanisława Stadnickiego trafiłam nie przypadkiem. Mój wybór był w pełni przemyślany i świadomy. Pan Stanisław został mi polecony jako osoba rzetelna, kreatywna, odpowiedzialna, otwarta. Dziś mogę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolona z tej współpracy. Panie Staszku dziękuję za cierpliwość i profesjonalne podejście. Życzę samych ciekawych inspiracji!
Logotyp

Agencja marketingowa High Heels Media - highheelsmedia.pl

Agencja marketingowa High Heels Media współpracowała z firmą Webinspiracje Pana Stanisława Stadnickiego. Firma Pana Stanisława odpowiadała za stworzenie strony WWW, w oparciu w system CMS. Współpraca przebiegała bez zarzutu i była dla nas wielką przyjemnością. Na szczególną uwagę zasługują: profesjonalizm, terminowość i wychodzenie naprzeciw potrzebom Klienta. W pełni rekomendujemy firmę Webinspiracje, jako rzetelnego partnera biznesowego oraz specjalistę w zakresie tworzenia stron internetowych.
Logotyp

Pracownicy Prudnickiego Ośrodka Kultury. - www.pok-prudnik.pl

Z firmą Pana Stanisława Stadnickiego współpracujemy od niedawna, ale już po takim krótkim okresie możemy stwierdzić, że współpraca układa się dobrze. Jesteśmy zadowoleni zarówno z naszej nowej strony internetowej, jak również z jej obsługi. Zbieramy wiele pochwał za nasz nowy internetowy wizerunek, którego autorem jest właśnie ta firma. Pan Stanisław spełnił nasze wszystkie potrzeby i uwzględnił wszystkie uwagi powstałe w trakcie tworzenia strony. Z przyjemnością możemy polecić jego firmę WebInspiracje wszystkim tym, którzy myślą o założeniu własnej strony albo jej zmianie.
Logotyp

Ewa Nosidlak - firma Logosensis - www.logosensis.pl

Jeśli ktoś chce się przekonać jak powinno wyglądać "profesjonalne podejście do klienta", to powinien skontaktować się z firmą Webinspiracje. Materiały reklamowe oraz strona internetowa zamawiana przez moją firmę zostały bardzo szybko opracowane. Wystarczył ogólny zarys, a Wykonawca stworzył projekt idealnie dopasowany do moich potrzeb. Kolejną zaletą jest indywidualne podejście do klienta i wysoka jakość świadczonych usług. Każdemu kto szuka solidnego i rzetelnego wykonawcy polecam pana Stanisława Stadnickiego.
Logotyp

Magdalena Sękowska-Pawlak - Centrum Oxford - www.centrumoxford.pl

Nasza współpraca z Agencją Webinspiracje była strzałem w dziesiątkę :-) Jestem pod wrażeniem, aż trudno to wyrazić słowami. Współpraca bezkonfliktowa, szybka, profesjonalna, a czasami mam wrażenie że Pan Stanisław czytał w moich myślach. Strona jest dokładnie taka, jak sobie wyobrażałam, przejrzysta i nawiązująca do charakteru firmy Centrum Oxford, czyli profesjonalna i nowoczesna. Projekty baneru i plakatów doskonale nawiązują do strony www. Inwencja twórcza Pana Stadnickiego jest godna poklasku! Wszelkie sugestie i prośby z mojej strony były i są realizowane szybko i należycie. Polecam każdej firmie tak należytej współpracy i wyśmienitych efektów. Wielkie Dziękuje dla Pana Stadnickiego.

Zespół Szkół Brzeg - www.medykbrzeg.pl

Współpracę z firmą Webinspiracje podjęliśmy z polecenia - albowiem po wcześniejszych negatywnych doświadczeniach w zakresie prowadzenia BIP - szukaliśmy firmy działającej w sposób profesjonalny i rzetelny. Wykonanie strony internetowej oraz Biuletynu Informacji Publicznej spełniło w pełni nasze oczekiwania. Strona jest według naszej oceny nowoczesna i przyjemna w odbiorze. Ponadto bardzo przystępnie napisana instrukcja prowadzenia strony i BIP pozwala nam - jako pracownikom tej instytucji - na bieżąco wprowadzać wszelkie nowości i ważne - nierzadko pilne - informacje dotyczące działalności szkoły i procesu dydaktycznego. Dzięki temu strona "żyje" i w sposób aktywny komunikuje nas ze słuchaczami. Pan Stanisław Stadnicki spełnił ponadto nasze dodatkowe prośby w zakresie udostępnienia i przetestowania platformy MOODLE - gdyż nasza szkoła przygotowuje się do wdrożenia systemu prowadzenia szkoleń i nauczania w systemie e-learningowym. Terminowość, jakość i sposób wykonania zlecenia był według nas wzorowy i jest godny pochwały.

W. G. - www.herbu-parson.pl

Chciałem tą drogą wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Webinspiracje. Wszystkie sprawy związane z budową strony zostały rozwiązane szybko i profesjonalnie. Efekty pracy spełniają wymagania całej naszej rodziny, młodych i dorosłych. Polecam tę firmę wszystkim zainteresowanym profesjonalnym tworzeniem stron www

Michał Brzemia - "LAGUNA" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - www.laguna.net.pl

W listopadzie 2011 roku zamówiliśmy w firmie WebInspiracje (...) projekty elementów graficznych w tym baner reklamowy, ulotki oraz projekt roll-up. Wymagania z naszej strony postawione były wysoko. Oczekiwaliśmy zbieżności kolorystyki oraz formy z naszymi wcześniejszymi projektami, czytelności oraz szybkości wykonania. Pan Stanisław Stadnicki wykazał się pełnym profesjonalizmem, projektowanie przebiegało szybko i sprawnie, każdy etap prac był z nami konsultowany, a efekt końcowy wykonanych prac był w 100% zgodny z naszymi oczekiwaniami. Możemy polecić firmę WebInspiracje (...) jako rzetelnego partnera w biznesie.

Libraria Silesiana - allegro.pl/listing/user.php?us_id=22085256

Współpraca z WebInspiracje zaczęła się przypadkowo i muszę przyznać, że okazała się miłym zaskoczeniem. Jestem pod wrażeniem profesjionalnego podejścia do klienta: szybki, mily i rzetelny kontakt. Inwencja twórcza firmy powinna być przykładem dla innych. Życzę wszystkim klientom tak fachowej obsługi , tym samym dziękuję za owocną współpracę.
Logotyp

A.Rak - Raczek.Net - www.glogowek.net

Pragnę wyrazić uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą Webinspiracje . Wszystkie zlecone przez naszą firmę prace wykonane są bardzo fachowo i solidnie. Współpraca z tak solidnym partnerem daje doskonałe wyniki na polu reklamy wizualnej. Propozycje Webinspiracje zawsze zawierają ciekawe oraz odpowiadające aktualnym trendom na rynku marketingu internetowego rozwiązania Polecam szczerze.

Andrzej Banach - net-komp.net.pl - www.net-komp.net.pl

Rekomenduję firmę Webinspiracje.pl jako profesjonalnego partnera w zakresie tworzenia elementów graficznych na stronę www. Nasza dotychczasowa współpraca przebiegła szybko i profesjonalnie. Efekty prac spełniają nasze podwyższone wymagania, co daje nam podstawy do stwierdzenia, że firma poradzi sobie z każdym zleceniem.

Marzena Kędra - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance - www.szkolamoszczanka.pl

Polecam firmę WebInspiracje, jest solidna, a jej właściciel kreatywny, ze świetnym wyczuciem i znajomością tematu. Współpraca z Panem to przyjemność.

Aleksandra Osińska - www.szkolarodzeniaprudnik.pl

Współpracę z firmą Webinspiracje, Szkoła Rodzenia w Prudniku podjęła początkiem roku 2011r., ponieważ zależało nam na wykonaniu w sposób profesjonalny wizytówki, która uwzględni charakter naszej działalności. Wszelkie sugestie i nasze zapytania były realizowane w bardzo serdeczny i natychmiastowy sposób. Podczas budowania strony internetowej byłam na bieżąco informowana o postępach, czasu trwania prac oraz w całym etapie realizacji uzyskałam wszelką pomoc i doradztwo w funkcjonowaniu witryny, za co gorąco dziękuję.

Kontakt