Blog

POMOC / FAQ - odpowiedzi na pytania

Dział pomoc, to miejsce, w którym odpowiadamy na pytania najczęściej zadawane przez klientów. Wierzymy, że informacje zawarte w tej zakładce pomogą Państwu podjąć decyzję i wybrać firmę WebInspiracje, jako partnera do stworzenia Państwa wizerunku i marki w Internecie.

Kto pyta, nie błądzi – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jak długo trwa stworzenie strony internetowej?

Stworzenie prostej witryny firmowej (do 10 podstron) trwa ok. 7-10 dni roboczych. 3 dni zajmuje opracowanie koncepcji graficznej (zgodnie z zaleceniami klienta) i od 4 do 7 dni napisanie kodu strony internetowej. Jeśli klient posiada niezbędne materiał, to możemy prostą stronę przygotować nawet w 5 dni.

W przypadku rozbudowanych stron: sklepów internetowych, portali, serwisów z panelem administracji czas ten może być nieco dłuższy. Każdy termin ustalany jest indywidualnie po zapoznaniu się z preferencjami klientów. Klient otrzymuje też cennik wykonania usługi.

Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w instalacji strony na serwerze i konfiguracji domeny?

Oczywiście. Zależy nam na tym, by klienci nieprzejmowani się trudnymi aspektami technicznymi. W swojej ofercie mamy szybki i bezpieczny serwer hostingowy. Umieszczamy i konfigurujemy na nim stronę internetową, pomagamy w zakupie i ustawieniu domeny (adresu internetowego). Nasz serwer automatycznie generuje codzienną kopię bezpieczeństwa, znajduje się w jednym z najszybszych w Polsce Data Center. Korzystając z naszego serwera oszczędzają Państwo pieniądze, dodatkowo czuwamy nad aktualizacją Państwa strony. Uruchamiamy adresy email w Państwa domenie i pokazujemy jak można z nich wysyłać i odbierać pocztę.

Jeśli już wcześniej wykupiliście Państwo inny serwer i domenę, to pomagamy w instalacji strony na Państwa serwerze.

Czy mogę zgłaszać poprawki do oprawy graficznej?

Tak. Zależy nam, by wgląd strony spełniał wymagania klienta. Wspólnie staramy się przygotować oprawę graficzną dostosowaną do wymagań klientów i aktualnych trendów. Nasi klienci mogą zgłaszać poprawki do oprawy graficznej. Naszej firmie zależy, by powstał produkt, który w pełni zadowoli klientów.

Nie mam zdjęć, które mogłyby posłużyć do przygotowania strony

Nasza agencja posiada kilka tysięcy fotografii zakupionych od fotografów, które można zgodnie z prawem wykorzystać przy tworzeniu projektów dla Państwa. Są to fotografie przedstawiające modeli odzwierciedlających różne zawody, fotografie krajobrazów, architektury, sprzętu elektronicznego i wiele więcej. Na pewno wybierzemy fotografie idealnie pasujące do Państwa branży.

Jak zacząć współpracę?

Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na stronę i materiałów do zamieszczenia, to pomożemy w ich przygotowaniu, a zaproponowana grafika dla strony internetowej na pewno pozytywnie Państwa zaskoczy.

Co poza stronami wykonujecie?

Zajmujemy się również przygotowaniem projektów graficznych, które drukowane są jako materiały promocyjne: wizytówki, plakaty, ulotki, banery i tym podobne. Nasze projekty są unikalne, nowoczesne i zaskakują pomysłowością. We współpracy z drukarniami cyfrowymi możemy dostarczyć do wybranego przez Państwa miejsca w kraju gotowe produkty. Gwarantujemy przygotowanie projektu idealnego z wymogami drukarni: drukarnie często zgłaszają uwagi dotyczące tak zwanych spadów, kolorystyki i czcionek. Wybierając naszą firmę unikasz takich problemów.

Zobacz nasze prace graficzne.

Zajmujemy się także pozycjonowaniem stron naszych klientów. Wszystkie nasze strony przygotowujemy w najnowszym standardzie kodowania z systemem przyjaznych linków Google.

Czy możecie prowadzić fanpage mojej firmy na Facebooku?

Tak. Piszemy teksty reklamowe oraz dziennikarskie (jesteśmy autorami kilku tysięcy tekstów), tworzymy ciekawe grafiki. Zadbamy o to, by Twój fanpage był ciekawy, przyciągał czytelników i zawsze można było znaleźć na nim coś interesującego.

Jak jest z aktualizacją strony internetowej?

Do każdej strony jesteśmy wstanie stworzyć proste i intuicyjne oprogramowanie, które pozwoli Państwu własnoręcznie (bez konieczności znajomości trudnych zagadnień) administrować stroną: dodawać nowe materiały, zdjęcia, opisy produktów. Panel administracji (CMS) jest idealnym rozwiązaniem dla stron, które są często aktualizowane: sklepów, stron urzędowych, BIPów, stron szkolnych.

Sami również aktualizujemy Państwa strony. Wysyłacie do nas materiały, a my je umieszczamy na stronach. Możemy tworzyć efektowne animacje, filmy video, plakaty reklamowe.

Czy zakup strony internetowej mogę wliczyć w koszta mojej działalności?

Oczywiście. Strona internetowa to produkt, który dziś wydaje się niezbędny do prowadzenia działalności: zdobywania klientów, sprzedaży produktów. Na każdą naszą usługę otrzymają Państwo fakturę VAT.

Dlaczego powinienem wybrać właśnie Waszą firmę?

Robimy to, co kochamy, uwielbiamy swoją pracę. Tworzenie stron WWW to nasza pasja. Na pewno też wolicie Państwo mechanika i lekarza, który lubi swoją pracę. Wtedy macie gwarancję fachowości, odpowiedniego podejścia i życzliwości.

Nasi programiści i graficy posiadają wieloletnie doświadczenie. Stale się dokształcamy i rozwijamy. Prowadzimy uznane i cenione strony internetowe zdobywające wyróżnienia i nagrody. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nasi klienci potwierdzą, że z dużym zaangażowaniem podchodzimy do swojej pracy i zależy nam, by finalny produkt spełniał oczekiwania naszych partnerów biznesowych.

Działamy interaktywnie, na terenie małej miejscowości. Dzięki temu oszczędzamy na kosztach i możemy zaproponować Państwu najlepszą usługę z cenami konkurencyjnymi dla innych podobnych firm.

Nasza współpraca nie kończy się na wykonaniu i udostępnieniu strony. Pomagamy w ich aktualizacji i rozwoju. Pamiętamy o naszych klientach: życzenia świąteczne wysyłane do nich pocztą tradycyjną z autorskimi kartkami pocztowymi to nasz standard. Warto wybrać WebInspiracje. Tworzymy społeczność z naszymi klientami. Dzięki Wam, razem spełniamy nasze marzenia.

Kontakt