Blog

Oferta firmy WEBINSPIRACJE

Co robimy:

Projektowanie stron internetowych

Strony internetowe
Tworzymy ładne i nowoczesne strony internetowe

Tworzymy strony internetowe o dowolnym stopniu trudności: wizytówki firmowe, sklepy internetowe, strony urzędowe, serwisy informacyjne, strony BIP, blogi, katalogi, systemy zarządzania treścią.

Wszystkie strony przygotujemy zgodnie z najnowszymi standardami z grafiką dostosowaną do aktualnych trendów. Mamy zakupionych kilka tysięcy fotografii od agencji artystycznych, które można wykorzystać na Państwa stronie.

Zobacz nasze realizacje.

Prowadzenie stron internetowych

Prowadzimy i aktualizujemy strony internetowe. Tworzymy oprogramowanie do własnoręcznej administracji stronami internetowymi. Prowadzimy fanpage na Facebooku.

Zapewniamy serwer na stronę

Serwery
Zapewniamy serwery dla stron naszych klientów

Nasz serwer znajduje się w jednym z najlepszych w Polsce Data Center. Dzięki niemu Państwa strona będzie dostępna w Internecie. Instalujemy strony, pomagamy w zakupie domeny. Codzienna kopia bezpieczeństwa!

Projektujemy materiały graficzne

Materiały do druku
Tworzymy wyjątkowe i atrakcyjne projekty materiałów do druku

Nasze studio grafiki projektuje materiały przeznaczone do druku: wizytówki, plakaty, banery (także wielkoformatowe), zaproszenia, ulotki, wzory gadżetów reklamowych, projekty opakowań.

Współpracujemy z drukarniami cyfrowymi. Gotowy produkt dostarczamy pod wskazany przez Państwa adres.

Piszemy teksty reklamowe

Grupa kilku osób pisząca teksty
Piszemy teksty reklamowe i artykuły prasowe

Napisaliśmy już kilka tysięcy tekstów reklamowych, dziennikarskich, publicystycznych. Prowadzimy wiele ciekawych stron internetowych, blogów, serwisów informacyjnych. Zobacz je: www.prudnicka.pl, www.raclawice.net, www.doprzodu.net, www.kolejpodsudecka.pl.

W czym możemy Państwu pomóc?

Dla kogo pracujemy:

Współpracowaliśmy już z wieloma klientami: małymi firmami, korporacjami, szkołami, urzędami, stowarzyszeniami, klientami indywidualnymi. Zapraszamy do współpracy.

Jak pracujemy:

Języki programowania
Stawiamy na najnowsze rozwiązania

Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych i najlepszych programów: Photoshop, Dreamweaver (plus inne rozwiązania firmy Adobe). Strony programujemy z wykorzystaniem: PHP, MySQL, CSS3, HTML 5, Java Script, JQuery oraz innych języków programowania i technologii. Nasze serwery położone są w jednym z najlepszych Data Center w Polsce.

Kontakt