Warto wybrać WebInspiracje

Przekonaj sie o tym...

Dlaczego WebInspiracje?

Wiemy, czego oczekują Klienci. Ich wymagania, to nasze inspiracje

Aby rozpocząć współpracę nie muszą Państwo być specjalistami w dziedzinie Internetu. Dziś stronę internetową może i powinien mieć każdy. To my zajmujemy się technologią, programowaniem i grafiką. Państwo tylko określacie swoje wymagania. Nie musicie się martwić o problemy z serwerem, przekierowaniem domeny, czy tym, że Wasza strona ma działać na każdym urządzeniu. Od tego jesteśmy my. Zatem zaczynamy.

Oto, co cechuje nasze projekty, pracę, podejście do zlecenia:

  • Niepowtarzalny wygląd, dostosowanie grafiki do wszystkich typów urządzeń: komputerów, tabletów, smartfonów itd. W projektach używamy zdjęć i grafik zakupionych w agencjach fotograficznych (100% legalności!). Szanujemy prawa autorskie.
  • Oprogramowanie zgodne ze światowymi standardami i przyjazne dla wyszukiwarek. Daj znaleźć się w Internecie.
  • Serwer i hosting w pakiecie. Strona musi być wgrana na serwer i udostępniona czytelnikom - WebInspiracje oferują to w cenie usługi gwarantując serwer na 12 miesięcy, bez dodatkowych opłat. Sami wgramy stronę, a Ty nie musisz się martwić aspektami technicznymi. Pomagamy w zakupie domeny internetowej.
  • Dla zleceń płynących ze strony administracji publicznej oferujemy przygotowanie stron/oprogramowania spełniającego wszystkie normy prawne, zgodne ze standardem WCAG 2.0, który umożliwia osobom z pewnymi niepełnosprawnościami przeglądanie treści strony
  • Opiekujemy się stronami. Często klienci powierzają nam administrowanie i aktualizację swojej strony internetowej.
  • Przygotowaliśmy program Inspiracyjny Admin, który ułatwia prowadzenie własnej strony i zarządzanie jej treściami: dodawanie artykułów, rozbudowa menu, publikacja zdjęć oraz galerii są bardzo proste. Teraz każdy może prowadzić swoją stronę z dowolnego miejsca na świecie
  • Państwa strona działa cały czas, my dbamy o jej bezpieczeństwo i jej dostępność. Państwa strona reklamuje Wasze usługi i Waszą firmę, a Państwo w tym czasie możecie się zająć tym, co robicie najlepiej.
  • Terminowość - klient otrzymuje informację o tym, ile czasu zajmie wykonanie jego zlecenia.

Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych i najlepszych programów: Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver (plus inne rozwiązania firmy Adobe), PHP Storm, Corel Draw. Strony programujemy z wykorzystaniem języków i technologii: PHP, MySQL, CSS3, HTML 5, Java Script, Bootstrap, JQuery oraz innych. Nasze serwery położone są w jednym z najlepszych Data Center w Polsce.

Dlaczego trzeba posiadać własną stronę WWW?

Dziś praktycznie każdą firmę, szkołę, miejscowość, urząd i ważną osobę, można znaleźć w Internecie. Jeśli nie ma tam Państwa podmiotu, to tracicie szansę pozyskania nowych klientów, sprzedaży Waszych produktów, czy nie możecie zachęcić turystów do odwiedzenia Waszej miejscowości. Pora to zmienić. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dziś naprawdę każdy wie, co to Internet, a w naszym kraju miliony osób w różnym wieku, każdego dnia - odwiedzają tysiące stron, szukają informacji, kupują prezenty itp. Nie możesz zmarnować okazji: Internet to świetny kanał dla reklamy Twoich usług.

Zaczynamy? Nie ma sprawy:

Skontaktuj się z nami

Przekonaj się, jakie to proste.

Zadaj nam pytanie

Nasz adres e-mail:

Nasz telefon:
77 88 79 899
+48 661 738 218

O firmie
Ikona FB